reklam
 • DOLAR
  5,7630
  % 0,86
 • EURO
  6,3947
  % 0,88
 • ALTIN
  277,8819
  % 0,66
 • BIST
  95.229
  % -0,31
Uzman Onbaşı Mehmet DURSUN

Uzman Onbaşı Mehmet DURSUN

Uzman Onbaşı Mehmet DURSUN;Sakarya’dan geçici görevle geldiği Şanlıurfa 20’nci Zırhlı Tugay Komutanlığı’nda görevli Uzman Onbaşı Mehmet Dursun,Komutanlarının 42 derecede tam teçhızatlı 5 km koşuyu bitirmesseniz sözleşmenizi fesih ederim, baskısı sonucunda mesleğinden olmamak için aşırı efor sarfeden vücudu susuz kaldığından damarları büzüşen #UzmOnbMehmetDursun ŞEHİT olmuştur.Aynı olayda bir uzman çavuşumuz yoğun bakıma alınmış. 3269 sayılı kölelik kanunu […]

Uzman Onbaşı Mehmet DURSUN;Sakarya’dan geçici görevle geldiği Şanlıurfa 20’nci Zırhlı Tugay Komutanlığı’nda görevli Uzman Onbaşı Mehmet Dursun,Komutanlarının 42 derecede tam teçhızatlı 5 km koşuyu bitirmesseniz sözleşmenizi fesih ederim, baskısı sonucunda mesleğinden olmamak için aşırı efor sarfeden vücudu susuz kaldığından damarları büzüşen ŞEHİT olmuştur.Aynı olayda bir uzman çavuşumuz yoğun bakıma alınmış.

3269 sayılı kölelik kanunu tümüyle iflas etmiştir!TSK’da değişmesi düşünülmeyen ne varsa hepsi değişti!Teamül denen bir olgu kalmadı!Bu kanunu anayasal temel hak ve hürriyetler çerçevesinde, modern ve insan hakları noktasında donatılmış olarak hazırlamak için, neyi bekliyorsunuz?Bir gecede askerlik sistemini düşüren 130 bin askeri terhis eden gazi meclis 30 yıldır çile çeken Afrin’de El-bab’da ve daha nice yerlerde ŞEHİT olan Uzm. Çvş. larin özlük haklarını veremiyor. Kahramanlar bu kadarmı değersiz.

Uzman Çavuşlar Seslerini Duyuramıyor

BİNLERCE UZMAN ÇVŞ ,SİVİL MEMUR EMEKLISI YAPILDI. 3269 SAYILI KANUN HAKLARI VERİLMEDİ.KİMLİK, STATÜ VE HAK MAĞDURU YAPILDI.BU MAĞDURİYETE SESSİZ KALMAYINIZ.

KAYSERİ 1. KOMANDO TUGAYI ZİNCİDERE kışlasından da aynı şikayetler gelmektedir. Güneş altında 50 dereceye ulaşan Talas ilçesinde de her an ölüm yaşanabilir.


Kahramanlar diyor ki;Hangi şekilde şehit olmamızı istersiniz ? Yazın sıcaktan çatlayarak mı ? Kışın donarak mı ? Mayına basarak mı ? Kahpece Pusuya Düşerek Mi ? Ya da boşverin zaten alıştınız şehit olmamıza ne önemi var ki ?

The post Uzman Onbaşı Mehmet DURSUN appeared first on SON TÜRK.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

error: Content is protected !!
WhatsApp chat