reklam
 • DOLAR
  5,7630
  % 0,86
 • EURO
  6,3947
  % 0,88
 • ALTIN
  277,8819
  % 0,66
 • BIST
  95.229
  % -0,31
Uzman Çavuş Ferdi Polat

Uzman Çavuş Ferdi Polat

Uzman Çavuş Ferdi Polat;pkk Kahpeliğini Bir Kez Daha Perçinledi.Şırnak-Yeniaslanbaşar Köyü Jandarma Karakolu’nda görevli olan kaderşimiz, Uzman Çavuş Ferdi Polat 12 Aralık 2015’te AÖF sınavına girmek üzere birliğiden ayrılarak Şırnak Merkezdeki okula gitmiş mesai saatinde birliğine geri dönmemişti.İlerleyen günlerde HAİN Terör öğütü tarafından kaçırıldığı iddia edilen kardeşimiz,Uzman Çavuş Ferdi Polat‘ın naaşı, 3.5 yıl sonra dağlık alanda […]

Uzman Çavuş Ferdi Polat;pkk Kahpeliğini Bir Kez Daha Perçinledi.Şırnak-Yeniaslanbaşar Köyü Jandarma Karakolu’nda görevli olan kaderşimiz, Uzman Çavuş Ferdi Polat 12 Aralık 2015’te AÖF sınavına girmek üzere birliğiden ayrılarak Şırnak Merkezdeki okula gitmiş mesai saatinde birliğine geri dönmemişti.İlerleyen günlerde HAİN Terör öğütü tarafından kaçırıldığı iddia edilen kardeşimiz,Uzman Çavuş Ferdi Polat‘ın naaşı, 3.5 yıl sonra dağlık alanda bulundu.

Uzman Çavuş Ferdi Polat’ın Naaşı DNA İle Tespit Edildi

ŞEHİDİMİZ Uzman Çavuş Ferdi Polat‘ın Naaşı Baba Rıtvan Polat’tan alınan DNA örneklerinin uyuşmasıyla kesinleşti. ŞEHİT Jan.Uzm.Çvş Ferdi Polat‘ın şehadet haberi, İlçe Jandarma Komutan Vekili Binbaşı Vahit Sağdıç ve İlçe Emniyet Müdürü Mahmut Astan tarafından ilçeye bağlı Gökçedere Mahallesi’nde ikamet eden anne Fatma ile baba Rıtvan Polat’a verildi. Oğullarının bulunduğu haberine sevinmeyi bekleyen Ailemiz acı haberi alınca kahroldu.

Katil Sürüsü pkk’nın Gerçek Yüzü

Yıllardır Türk Askerine ve Türk milletine yönelik yaptığı katliamlarla yurdumuzun huzur ve refahına kast eden katil sürüsü SÜRÜNGENLER,yaptıkları bu vahşi ve insan dışı katliamla Kahpeliklerini bir kez daha perçinlemiş oldu.Şüphesiz ki mazlum Türk Milletine yapılan alçaklıkların hesabı misliyle sorulacaktır. ŞEHİT Jan.Uzm.Çvş Ferdi Polat‘ın Naaşı bugün aile kabristanına defin edilerek ebediyete yollandı.Bu kahpe olayda katledilen kardeşimiz, ŞEHİT Jan.Uzm.Çvş Ferdi Polat’a Tanrı’dan rahmet,acısıyla ocağına ateş düşmüş ailemize baş sağlığı ve sabırlar diliyoruz.RUHU ŞAD OLSUN..

The post Uzman Çavuş Ferdi Polat appeared first on SON TÜRK.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

error: Content is protected !!
WhatsApp chat