reklam
 • DOLAR
  5,7630
  % 0,86
 • EURO
  6,3947
  % 0,88
 • ALTIN
  277,8819
  % 0,66
 • BIST
  95.229
  % -0,31
ULUSLARARASI GAZİLER TEŞKİLATI’NI KURDUK.

ULUSLARARASI GAZİLER TEŞKİLATI’NI KURDUK.

TÜRK DÜNYASINA AÇILAN KAPI; ULUSLARARASI GAZİLER TEŞKİLATI Gaziler Sosyal Hizmetler Merkezi Kurucusu Nail KABALI’nın girişimiyle kurulan İnternational Veterans Organization ( Uluslararası Gaziler Teşkilatı) Azerbaycan devleti yetkili makamlarının izni doğrultusunda faaliyetlerine başlamış bulunmaktadır. Türk Dünyası Gazilerine yönelik hizmet vermeyi hedefleyen Kuruluşumuz Azerbaycan ve Türkiye arası kültür ve organizasyon faaliyetlerinin yanı sıra Türk dünyasına yayılmayı hedeflemektedir. Gaziler […]

TÜRK DÜNYASINA AÇILAN KAPI; ULUSLARARASI GAZİLER TEŞKİLATI

Gaziler Sosyal Hizmetler Merkezi Kurucusu Nail KABALI’nın girişimiyle kurulan İnternational Veterans Organization ( Uluslararası Gaziler Teşkilatı) Azerbaycan devleti yetkili makamlarının izni doğrultusunda faaliyetlerine başlamış bulunmaktadır.

Türk Dünyası Gazilerine yönelik hizmet vermeyi hedefleyen Kuruluşumuz Azerbaycan ve Türkiye arası kültür ve organizasyon faaliyetlerinin yanı sıra Türk dünyasına yayılmayı hedeflemektedir.

Gaziler Sosyal Hizmetler Merkezi’nin kardeş kuruluşu olan İnternational Veterans Organization Türk Dünyasına açılan kapı, Avrasya’nın merkezi konumunda olan Azerbaycan ülkesi üzerinden genişleme faaliyetleri gösterecek, Türk Dünyası Gazileri ve kuruluşları ile ortak faaliyetler gerçekleştirerek, Türk kültürüne, işbirliğine ve güç birliğine hizmet etme amacındadır.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

error: Content is protected !!
WhatsApp chat