reklam
 • DOLAR
  5,7650
  % 0,90
 • EURO
  6,4003
  % 0,97
 • ALTIN
  278,0410
  % 0,72
 • BIST
  95.394
  % -0,13
Türkiye Görme Engelliler Spor Federasyonuna Ziyaret

Türkiye Görme Engelliler Spor Federasyonuna Ziyaret

Gaziler Sosyal Hizmetler Merkezi olarak Türkiye Görme Engelliler Spor Federasyonu genel başkanı Sayın Hasan SAYYIDAN’a  ziyarette bulunarak çalışmalarımız hakkında bilgi verdik ve birlikte çalışma yapmak amacıyla istişare toplantısı gerçekleştirdik. Merkez yöneticilerimiz Nail KABALI ve Yaşar AK’ın gerçekleştirdiği ziyarette, Sayın genel başkana ziyaretimizde Gaziler Sanat Atölyemizde ürettiğimiz Atatürk Köşesi tablo takımı hediye ettik.   Görme engelli vatandaşlarımızın […]

Gaziler Sosyal Hizmetler Merkezi olarak Türkiye Görme Engelliler Spor Federasyonu genel başkanı Sayın Hasan SAYYIDAN’a  ziyarette bulunarak çalışmalarımız hakkında bilgi verdik ve birlikte çalışma yapmak amacıyla istişare toplantısı gerçekleştirdik. Merkez yöneticilerimiz Nail KABALI ve Yaşar AK’ın gerçekleştirdiği ziyarette, Sayın genel başkana ziyaretimizde Gaziler Sanat Atölyemizde ürettiğimiz Atatürk Köşesi tablo takımı hediye ettik.

 

Görme engelli vatandaşlarımızın sporla, sosyal hayata kazandırılmaları maksadıyla 2000 Yılında kurulan ve Spor genel müdürlüğüne bağlı olarak faalyet göstermekte olan bir kamu kurumu olan, Türkiye Görme Engelliler Spor Federasyonu halen Atletizm, Goalboll, Futsal, Satranç, Ağırlık Kaldırma (Halter), Judo , Yüzme Bisiklet dallarında faaliyet göstermekte olup, ayrıca, Görme Engelli Sporcuların eğitimi ve aktiviteleri konularında çalışmalar yapmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

error: Content is protected !!
WhatsApp chat