reklam
 • DOLAR
  5,7630
  % 0,86
 • EURO
  6,3947
  % 0,88
 • ALTIN
  277,8819
  % 0,66
 • BIST
  95.229
  % -0,31
Piyade Uzman Onbaşı Mikail CANDAN

Piyade Uzman Onbaşı Mikail CANDAN

Piyade Uzman Onbaşı Mikail CANDAN;Tel Rıfat bölgesindeki varlığını sürdüren ypg/pkk’lı SÜRÜNGENLER tarafından sabaha karşı TSK ve ÖSO ortak noktasına bir saldırı daha gerçekleştirildi. 8.Komando Tugay Komutanlığı Zeytindalı Harekat Bölgesi Kimar Üst Bölgesi mevkinde (Suriye) 1. Komando taburu 2.Komando Bölük Komutanlığı personeli Piyade Uzman Onbaşı Mikail Candan (2018-18773) keşif faaliyeti esnasında SÜRÜNGENLER ile çıkan silahlı çatışmada […]

Piyade Uzman Onbaşı Mikail CANDAN;Tel Rıfat bölgesindeki varlığını sürdüren ypg/pkk’lı SÜRÜNGENLER tarafından sabaha karşı TSK ve ÖSO ortak noktasına bir saldırı daha gerçekleştirildi.


8.Komando Tugay Komutanlığı Zeytindalı Harekat Bölgesi Kimar Üst Bölgesi mevkinde (Suriye) 1. Komando taburu 2.Komando Bölük Komutanlığı personeli Piyade Uzman Onbaşı Mikail Candan (2018-18773) keşif faaliyeti esnasında SÜRÜNGENLER ile çıkan silahlı çatışmada yaralanmış olup 26 haziran 2019 tarihinde sağlık ekiplerinin tüm müdahalelerine rağmen kurtarılamayarak ŞEHİT olmuştur.

Piyade Uzman Onbaşı Mikail CANDAN 8 Aylık Asker’di

8 aylık uzman onbaşı olan ŞEHİDİMİZ Piyade Uzman Onbaşı Mikail CANDAN ‘ın naaşı, Hatay’da düzenlenen Askeri törenin ardından memleketi Aksaray‘ın Bağlıkaya Beldesi’ne gönderildi. Yeni Camii de kılınan cenaze namzı sonrası aile kabristanına defin edildi.ŞEHİDİMİZ Piyade Uzman Onbaşı Mikail CANDAN ‘a Tanrıdan rahmet kederli ailemize baş sağlığı diliyoruz.

The post Piyade Uzman Onbaşı Mikail CANDAN appeared first on SON TÜRK.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

error: Content is protected !!
WhatsApp chat