reklam
 • DOLAR
  5,7630
  % 0,86
 • EURO
  6,3947
  % 0,88
 • ALTIN
  277,8819
  % 0,66
 • BIST
  95.229
  % -0,31
Gaziler Sanat Atölyesi Sağlık Bakanlığı Tanıtım Standı

Gaziler Sanat Atölyesi Sağlık Bakanlığı Tanıtım Standı

Gaziler Sosyal Hizmetler Merkezi, güvenlik güçleri şehitlerimizin aileleri ile gazilerimiz ve ailelerine sosyal destek sağlamak üzere kurulmuş vakıf, dernek, spor kulübü ve federasyonlarına gelir temin etmek, sosyal içerikli kamusal projeleri hazırlamak ve gerçekleştirmek amacı ile kurulmuştur. Gaziler Sosyal Hizmetler Merkezi olarak yaptığımız çalışmalara bir kaynak yaratmak amacıyla, Gaziler Sanat Atölyemiz kurulmuş, kurumumuzun atölyesinde başta okullar […]

Gaziler Sosyal Hizmetler Merkezi, güvenlik güçleri şehitlerimizin aileleri ile gazilerimiz ve ailelerine sosyal destek sağlamak üzere kurulmuş vakıf, dernek, spor kulübü ve federasyonlarına gelir temin etmek, sosyal içerikli kamusal projeleri hazırlamak ve gerçekleştirmek amacı ile kurulmuştur.

Gaziler Sosyal Hizmetler Merkezi olarak yaptığımız çalışmalara bir kaynak yaratmak amacıyla, Gaziler Sanat Atölyemiz kurulmuş, kurumumuzun atölyesinde başta okullar olmak üzere, kamu kurum ve kuruluşlarına özel çalışmalar yapılmaktadır.

Gaziler Sosyal Hizmetler Merkezi Sanat Atölyemizde üretilen ürünlerin  Ankara İli Çankaya Sıhhıye’de bulunan Sağlık Bakanlığı önünde, Abdi İpekçi parkında stand açılarak ürünlerimizin tanıtımı yapıldı. Halkla İlişkiler müdürü S.Merve Albayrak hanımefendinin düzenlediği tanıtım standında atölyemizde üretilen ürünlerin tanıtımının yanı sıra atölyemiz hakkında sağlık bakanlığı çalışanlarına ve standımızı ziyaret eden halkımıza bilgi verildi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

error: Content is protected !!
WhatsApp chat