reklam
 • DOLAR
  5,7630
  % 0,86
 • EURO
  6,3947
  % 0,88
 • ALTIN
  277,8819
  % 0,66
 • BIST
  95.229
  % -0,31
Burs Faaliyetleri

Burs Faaliyetleri

Gaziler Sosyal Hizmetler Merkezi olarak, şuanda Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfının yayın ve promosyon satışları ile  Şehit Gazi çocuklarına eğitim bursu sağlamaktayız. Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfından ve Gaziler Sosyal Hizmetler Merkezinden burs almak isteyen Gazi çocuklarımızın vakıf merkezine başvurması ve başvuru esnasında öğrenci belgesi sunması yeterlidir. Direkt olarak Şehit – Gazi çocuklarımızın […]

Gaziler Sosyal Hizmetler Merkezi olarak, şuanda Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfının yayın ve promosyon satışları ile  Şehit Gazi çocuklarına eğitim bursu sağlamaktayız.

Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfından ve Gaziler Sosyal Hizmetler Merkezinden burs almak isteyen Gazi çocuklarımızın vakıf merkezine başvurması ve başvuru esnasında öğrenci belgesi sunması yeterlidir.

Direkt olarak Şehit – Gazi çocuklarımızın eğitimine burs sağlamak isteyen dostlarımızında desteklerini en üst seviyeye taşımak istiyoruz.  Şehit Gazi çocuklarına burs vermek isteyen hayırseverlerimize aracı olarak yardımcı oluyoruz.  Bu yöndeki taleplerinizi 0312 807 40 50 nolu telefonumuzdan bildirebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

error: Content is protected !!
WhatsApp chat