reklam
 • DOLAR
  5,7650
  % 0,90
 • EURO
  6,4003
  % 0,97
 • ALTIN
  278,0410
  % 0,72
 • BIST
  95.394
  % -0,13
Azerbaycan Gaziler Birliği Başkanının Düğün Davetine Katıldık.

Azerbaycan Gaziler Birliği Başkanının Düğün Davetine Katıldık.

Azerbaycan Milli Kahramanları ve İçtimai Gaziler Birliği Başkanı ve Azerbaycan Milli Kahramanı Elşen Uluhanlı’nın oğlunun Bakü Merkezinde, Neftçiler Mahallesinde bulunan “Su Sesi Şadlık Sarayı”nda düğünü gerçekleşti. Gaziler Sosyal Hizmetler Merkezi olarak iştirak ettiğimiz düğün merasiminde Türk Bayrakları ve Azerbaycan Bayrakları altında muhteşem gösteriler oldu. Gaziler Sosyal Hizmetler Merkezi Ankara ofisi çalışanlarımızdan olan Yunus ve Kadir […]

Azerbaycan Milli Kahramanları ve İçtimai Gaziler Birliği Başkanı ve Azerbaycan Milli Kahramanı Elşen Uluhanlı’nın oğlunun Bakü Merkezinde, Neftçiler Mahallesinde bulunan “Su Sesi Şadlık Sarayı”nda düğünü gerçekleşti.

Gaziler Sosyal Hizmetler Merkezi olarak iştirak ettiğimiz düğün merasiminde Türk Bayrakları ve Azerbaycan Bayrakları altında muhteşem gösteriler oldu.

Gaziler Sosyal Hizmetler Merkezi Ankara ofisi çalışanlarımızdan olan Yunus ve Kadir YALVAÇ kardeşlerin ablası ile hayatını birleştiren damadımızın düğününe Azerbaycan Millet Meclisi Milletvekilleri ve devlet erkanınında katılım oldu.

Düğüne teşrif ederek genç çiftimizin bu mutlu günlerine şahit olmaktan dolayı bizlerde mutlu olduk.

Toylarının Hayırlı Uğurlu Olmasını Temenni Eder, Genç Çiftimize Bir Ömür Boyu Mutluluklar Dileriz.

 

 

Fotoğraf Galerisi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

error: Content is protected !!
WhatsApp chat