reklam
 • DOLAR
  5,7630
  % 0,86
 • EURO
  6,3947
  % 0,88
 • ALTIN
  277,8819
  % 0,66
 • BIST
  95.229
  % -0,31
Ankara Barosu Gaziler Sosyal Hizmetler Merkezimizi Tebrik Etti.

Ankara Barosu Gaziler Sosyal Hizmetler Merkezimizi Tebrik Etti.

Gaziler Sosyal Hizmetler Merkezi olarak Kültür bakanlığı ve Mamak Belediyesinin katkıları ile yaptığımız Çanakkale Destanı etkinliğimizden dolayı, Ankara Baro Başkanı Avukat Sayın HAKAN CANDURAN Beyefendi tarafından kuruluşumuza tebrik ve teşekkür mesajı iletildi. Etkinliğimizin olduğu gece toplantıda oldukları için yetişemeyen sayın CANDURAN’a teşekkür belgemizi ve hediyelerimizi makamına ileten değerli büyüğümüz, Ankara barosu ve Hukukun Egemenliği Derneği […]

Gaziler Sosyal Hizmetler Merkezi olarak Kültür bakanlığı ve Mamak Belediyesinin katkıları ile yaptığımız Çanakkale Destanı etkinliğimizden dolayı, Ankara Baro Başkanı Avukat Sayın HAKAN CANDURAN Beyefendi tarafından kuruluşumuza tebrik ve teşekkür mesajı iletildi.

Etkinliğimizin olduğu gece toplantıda oldukları için yetişemeyen sayın CANDURAN’a teşekkür belgemizi ve hediyelerimizi makamına ileten değerli büyüğümüz, Ankara barosu ve Hukukun Egemenliği Derneği onursal başkanı, gönüllü hukuk danışmanımız avukat Sn. Ahmet Erdem AKYÜZ tarafından Gaziler Sosyal Hizmetler Merkezi adına kendisine teslim edilen hediyelerden sonra, kuruluşumuzu arayarak, Genel müdür Nail KABALI ile görüşerek tebrik ve teşekkür mesajlarını ileterek ve bundan sonrada etkinlik ve çalışmalarımızda her zaman yanımızda olduğunu beyan ettiler.

Gaziler Sosyal Hizmetler Merkezi olarak hazırladığımız dergimizdede yazıları ile okuyucularımızla buluşacak olan Ankara Barosunun değerli Başkanı Av. Hakan CANDURAN başkanımıza değerli desteklerinden dolayı teşekkür eder, görevinde başarılar dileriz.

 

Ayrıca gecemizde bizleri yalnız bırakmayarak her aşamada desteklerini esirgemeyen başta Av. Ahmet Erdem AKYÜZ olmak üzere Ankara Barosu avukatlarınada katılımlarından dolayı çok teşekkür ederiz.

GAZİLER SOSYAL HİZMETLER MERKEZİ

Fotoğraf Galerisi

 •  

 

Content retrieved from: https://gaziler.gen.tr/haber/ankara-baro-baskani-av-hakan-canduran-gaziler-sosyal-hizmetler-merkezimizi-tebrik-etti.html.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

error: Content is protected !!
WhatsApp chat